Batuudi rent

Otsid võimalust teha lapsele unistuste pidu ja sellest saaks eriliselt meeldejääv kogemus? Meie laste batuudid on ideaalne valik! Ohutud, lõbusad ja kvaliteetsed batuudid ootavad teie lapsi.

 

Read more »

Peokõlarite Rent

Meil on rentida peokõlarid Sony MHC-V11 ja Sony MHC-V83DTäida iga ruumi nurk võimeka heliga, loo festivalile omane atmosfäär värviliste ja vilkuvate tuledega. Lisaks on kõlaritel palju erinevaid funktsioone, mida kasutada erinevatel sündmustel. Kõlarid on kaasaskantavad ja sobivad nii siseruumidesse, kui välitingimustesse. 

Read more »

Kümblustünni rent

Rendile anda puuküttega kümblustünnid. Tünnid on hooldatud ja väga puhtad ning korralikud. Sisu on klaasfiibrist, mis on lihtsasti puhastatavad. Kümblustünnid on varustatud eksklusiivse LED valgustusega, mullisüsteemiga ja osa muusikaga (Bluetooth, USB, AUX, raadio). Kütteallikaks on merealumiiniumist ahi koos korstnaga ja vihmamütsiga. Lisaks on toode spetsiaalselt ehitatud autohaagisele, et lihtsasti liikuda SINUNI!  Transportimine piirkonniti(Tartu, Tartumaa ja Mustvee vald) tasuta. Kaugematesse kohtadesse toob kohale Pakk Eesti OÜ kokkuleppel või lisatasu eest.

Read more »